Paper Toos Nasıl Oynanır?

0
Sponsorlu Bağlantılar

Hepimiz okulda yada çalıştığımız ofiste çöp kutusuna kağıt atmaya çalışmışızdır.Kimilerimiz oldukça başarılı olurken kimilerimizde çöp kutusunu denk getiremez ve mecbur bırakarak kalkıp çöp kutusunun yanına gider ve çöpü atardı.Bu oyunda çöp kutusuna çöpü atıyoruz fakat denk getiremeyince gidip yeniden çöpe atmıyoruz:)

Paper Toos Nedir?

Paper Toos isimli uygulama yukarıda da değindiğim üzere çöp kutusuna çöp atma oyunudur.Çöp kutusuna basket atma oyunu da diyebiliriz.

Paper Toos Ne İşey Yarar?

Çöp kutusuna basket atmaya çalışarak hedefi tutturma becerinizi geliştirebilirsiz.Aynı zamanda bekleme zamanlarında gerçek can sıkıntısında gerçek çöp kutusuna basket atarak etraftakileri kızdırmak yerine bu işi telefondan yapmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Nasıl Oynanır?

İlk önce uygulamayı indirmek için;

  1. Android için buraya tıklayınız; Paper Toos
  2. iOS için buraya tıklayınız; Paper Toos

Oyunu yükeledikten sonra çalıştırın.Oyunu açtığınız vakit karşınıza 6 farklı zorluk seçeneği çıkıyor.Bunlar;

Sponsorlu Bağlantılar
  1. Easy – Kolay
  2. Medium – Orta
  3. Hard – Zor
  4. Airport – Havalanı
  5. Basement – Bodrum katı
  6. Restroom – Tuvalet

Bu 6 zorluk kategorisinden birisini seçerek başlayın oyuna.Ben ilk Medium seçeneği ile başladım ve bir kaç demeden sonra üst üste 12 isabetli atış yapmayı başardım.

Açtığınız vakit çöpün önünde ok işareti ve ok işaretinin önünde de ok yönünde pervanenin rüzgarı ile sapma değerini gösterecektir.Örneğin sola 1.86 gösteriyorsa siz pervanenin rüzgarını da hesaba katarak atışınızı yapmalısınız.Yani çöp kutusunda 1.86 metre sağa atmanız gerekiyor ki pervane rüzgarı çöpü 1.86 metre sola getirip çöp kutusuna düşürsün.

Bir kaç denemeden sonra sizde alışacaksınız.Üst üste kaç tane isabetli atış yapabiliyorsanız yapın.Arada karavana yaptığınız vakit skor tabelası sıfırlanacaktır.Oyunun ana menüsünde ekraın sol üst köşesinde “High Scores” bölümünden de her kategoride en yüksek skoru görüntüleyebilirsiniz.

İyi eğlenceler…

Paper Toos Nasıl Oynanır?
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.