PayPal’a Ani Para Transferi Özelliği Geldi

0
Sponsorlu Bağlantılar

PayPal’da Yeni Dönem

PayPal’ın işletme müdürü Bill Ready, söz konusu servisde yeni işlevin beta testini duyurdu. Sohbet, servisin diğer kullanıcılarına anında para göndermelerini kapsıyor. Şuanda bu yeni özellik sadece ABD kullanıcıları için kullanımda. Bu pazar gittikçe rekabetçi olmaya başladı. 2013 yılında Venmo’nun girişiminden sonra PayPal bu pazarda lider şirket olmayı hedefliyor. Apple şirketinin kendi iMessage uygulaması aracılığıyla anında para transferi özelliğini dikkate alırsak, PayPal şu anda bu piyasada diğer şirketlerle rekabet edebilmeliler.

Şu anda kendi yakınlarına veya dostlarına nakit göndermek isteyen PayPal kullanıcıları, banka hesabına paranın gönderilmesi adlı ücretsiz özelliğinden kullanırlar. Fakat bu özelliğinin gerçekleştirilmesi için standart olarak 1 gün gerekir.

Şuan Sadece ABD’de Kullanılabiliyor

Ani para transferleri ise bu süreyi 2-3 dakikaya indiriyor. Fakat bununla birlikte bu özelliği kullanabilmesi için 0.25 Dolar komisyon ödemek gerekecek. Şu anda bu özellik beta test aşamasında sadece bazı ABD kullanıcıları için kullanımda. Kısa bir süre içinde bu yeni özellik tüm ABD kullanıcıları için aktif olacak.

PayPal’a Ani Para Transferi Özelliği Geldi
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.