PC, Android ve iOS İçin İnstagram Video Nasıl İndirilir?

0
Sponsorlu Bağlantılar

Instagram da Video Paylaşma Dönemi

Sosyal ağ platformunda fotoğraf / resim paylaşma denilince akla ilk gelen uygulama instagram. İnstagram ile her türlü fotoğraf veya resimlerinizi anında sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Fakat İnstagram kısa bir zaman önce fotoğraf paylaşmakla beraber 15 saniye uzunluğunda video çekip efekt vermemize olanak sağladı. Fakat bu noktada da “Paylaşılan istagram videolarını nasıl indirebilirim?” sorusu akıllara gelmekte.

Beğendiğiniz Videoları Hemen İndirin

İster bilgisayarınızdan olsun ister Android veya iOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerinizden olsun İnstagram da paylaşılan videoları rahatlıkla indirebilirsiniz.

instagram video indir download

Beğendiğiniz Instagram videolarını bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız, hemen aşağıdaki adreslerden yararlanabilirsiniz. Diyelim ki Instadown’ı açtınız. Web’teki Instagram video linkini ilgili panele yapıştırmanız ve tıklamanız yeterli. Hemen indirme işlemi başlıyor ve bu durum, diğer site için de geçerli. Ek olarak, Torchbrowser’da başka sitelerdeki hemen her videoyu da indirebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

PC İçin İnstagram Video İndirme Web Uygulaması

Instagram videolarını Android’te indirmek istiyorsanız da, Google Play Store’da yer alan InstaSave programının Pro versiyonunu edinebilirsiniz. Normal versiyonunda fotoğraflarla ilgili işlemler yapabiliyorken, Pro versiyonda video indirme, reklamsız gösterim gibi özellikler bulunuyor ve medya dosyalarınızı sıkıştırarak e-mail, Bluetooth veya Dropbox aracılığıyla cihazınızın dışına taşıyabiliyorsunuz.

Android İçin İnstagram Video İndirme Uygulaması

iOS İçin İnstagram Video İndirme Uygulaması

PC, Android ve iOS İçin İnstagram Video Nasıl İndirilir?
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.