PC İçin Korku ve Aksiyon Oyunu – Dementium II

0
Sponsorlu Bağlantılar

“Dementium II” Oyunu Bilgisi

Oyunu indirebilmeniz için satın al seçeneğiniz var. Oyun türü olarak Nişan – Savaş – Silah olan oyunun çıkış tarihi 17 Aralık 2013. Windows İşletim sistemi için indireceğiniz bu oyunu oynayabileceğiniz platformlar PC – NDS.

İndirimli Oyun; 14,99 dolar olan “Dementium II” oyunu store.steampowered.com oyun satış mağazasında %25 indirimle 11,24 dolardır.

“Dementium II” Sistem Gereksinimleri

Windows İşletim Sistemi İçin Sistem Gereksinimleri;

Pentium 4 2.6 GHz işlemci isteyen oyun için ayrıca Ram olarak 2 GB RAM ihtiyacınız var. Ekran kartı 128 MB (GeForce 6600 yada üstü) olması gerekiyor ve bilgisayarınızın Hard diskinde 2 GB hard diskinizde boş alan olması gerekiyor. İşletim sistemi ise Windows XP/Vista/7.

Dementium-2

“Dementium II” Nedir? “Dementium II” Oyun Özellikleri

Dementium 2 Oyunu korku odaklı gerilim ve fps türü bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Korku filmlerini aratmayan bir kurguya sahip oyunda, garip bir hastanede yaşam savaşı veren bir karakteri yönlendiriyorsunuz. Gerek hastanenin teması, gerek hastanede bulunan mücadele vereceğiniz garip şeyler ve çizimler oldukça heyecanlı bir serüvene dahil olmanızı sağlıyor. Oyunun grafikleri de temaya uygun şekilde uyarlanmış. Gerilim dolu sahnelerde, gerilimi daha da arttırmak için bir çok detay düşünülmüş. Düşük boyutlu olması oldukça kaliteli bir sıkıştırmanın eseri diyebiliriz. Oyunu denemenizi öneririm. Özellikle korku oyunları sevenleri tatmin edebilecek bir oyun.

“Dementium II” Oyun Videosu

“Dementium II” İndir Download Satın Al

PC İçin Korku ve Aksiyon Oyunu – Dementium II
3 (60%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.