Recuva – Ücretsiz Veri Kurtarma Yazılımı

0
Sponsorlu Bağlantılar

Verilerinizi Ücretsiz Kurtarın

Kişisel bilgisayarlarda verilerin depolanması bazen çeşitli sıkıntılarıda beraberinde getirir. Örneğin yanlışlıkla silinen dosyalar yada verilere virüs bulaşması gibi. Veriler arasında kişisel bilgiler,özel günlere ait videolar yada resimler olabilir. Gerçi başlarken bu verilerin kişisel bilgisayarlarda olduğunu belirttik ama depolama alanınız bir usb bellek yada başka bir veri depolama alanı da olabilir.

Yanlışlıkla silinen verileri kurtarmanın çeşitli yöntemleri var. Ama çoğu ücretli yazılım gerektirmekte üstelik bu ücretli yazılımlarından bazıları yüzlerce dolara lisans vermekte. Ama son zamanlarda ücretsiz olarak sunulan bazı yazılımların olduğunuda belirtelim.

Yazılım ücretsiz sunuluyor diye hemen ön yargılara kapılmayın çünkü yazılım üstüne düşen görevi gayet iyi yapıyor. Burda dikkat etmeniz gereken bir noktayı belirtelim silinmiş verilerinizin olduğu sabit diskinize yada veri depolama alanınıza hiçbir yeni veri kaydı yapmamanız hatayla kaybolan verilerinizin kurtarılma şansını dahada arttıracaktır. Vereceğimiz yazılım RECUVA. Belki daha önce duydunuz yada şu an kullanıyor olabilirsiniz. Ama tavsiyemiz ücretsizler arasında en iyi diyebileceğimiz bir yazılım.

İndirme LinkiRecuva

Recuva – Ücretsiz Veri Kurtarma Yazılımı
3 (60%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.