Sahte Arama Yapma Programı – Fake Call

0
Sponsorlu Bağlantılar

Kendinizi Sıkıcı Ortamlardan Kurtarın

İnsanlar bazı durumlarda istemediği halde bir yerlerde bulunabiliyor. Peki bu gibi yerlerde bulunduğunuz zaman sizi birisi arasa ve sizi o sıkıcı yerden kurtarsa !! istemez misiniz? İşte bu gibi durumlar için geliştirilmiş bir uygulama. Cep telefonları için standart yazılımlardan biri haline gelen ve sahte aramalar yapabilen yazılımların Windows Phone 7’de yer alan şekli ise Fake Call. Belirlediğiniz saat ve tarihte sahte arama yapan yazılım, ayrılmak isteyip de ayrılamadığınız bir yerden kaçmanıza yardımcı oluyor.

Gelişmiş özellikleri ve kolay konfigüre edilebilir arayüzü ile fark yaratan bir yazılım. Zaman ayarlamasına izin veren uygulama belirlediğiniz zaman süresi geçtikten sonra size sahte bir arama gönderiyor. Aslında bu arama sadece bir duvar kağıdından ibaret.

Zil sesi hatta titreşim eklenerek belirlediğiniz süre geçtikten sonra uygulama duvar kağıdınızı değiştiriyor ve sanki arama geliyormuş gibi telefonunuz çalmaya başlıyor. Marketplace üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Sahte Arama Yapma Programı – Fake Call
4.5 (89.57%) 23 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.