Samsung Galaxy J3 (2016) Zil Sesi Değiştirme

0
Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy J3 (2016) Zil Sesi Seçme

Samsung Galaxy J3 (2016) akıllı telefonda eğer varsayılan zil sesini beğenmediyseniz ve değiştirmek istiyorsanız bu oldukça basit bir işlemdir. Bunun için öncelikle Menü’den Ayarlar bölümüne girin. Sonrasında Sesler ve Bildirimler bölümüne ve daha sonra Zil Sesleri ve sesler ve sonrasında Zil sesi seçeneğine dokunun. Karşınıza çıkan zil seslerinde herhangi birisini seçerek Samsung Galaxy J3 (2016) telefonunuzun zil sesini değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy J3 (2016) Şarkıyı Zil Sesi Yapma

Samsung Galaxy J3 (2016) akıllı telefonunuzun zil sesini sevdiğiniz bir şarkı, türkü yada ilahi de yapma imkanınız var. Bunun için yukarıda belirttiğimiz gibi “Menü > Ayarlar > Sesler ve bildirim > Zil Sesleri ve sesler > Zil sesi” yolunu izleyin. Karşınıza zil seslerinden oluşan bir liste gelecektir. Bu listenin en altında “Zil Sesi Ekle” seçeneği var.

O seçeneğe dokunun. Sonrasında karşınıza Samsung Galaxy J3 (2016) telefonunuzda bulunan müziklerin olduğu galeri gelecektir. Burada zil sesi olarak belirlemek istediğiniz şarkıyı, türküyü yada ilahiyi seçip ekranın üstündeki “Tamam” yazısına dokunun.

Hepsi bu kadar…

Samsung Galaxy J3 (2016) Zil Sesi Değiştirme
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.