Samsung Galaxy Tab için MSN

8
Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy Tab’ta Windows Live Messenger Programı

Samsung’un gözde tablet bilgisayarı olan Samsung Galaxy Tab’ta da artık msn yani anlık sohbet edebilme mümkün. Android işletim sistemine sahip olan Samsung Galaxy Tab’ta, Android işletim sistemleri için geliştirilmiş olan messenger programları rahatlıkla kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Android İşletim Sistemli Galaxy TAB

Tablet bilgisayarlardaki teknoloji her geçen gün hızla artmakta ve her gün yeni bir firma tablet bilgisayar sektöründe yer almaya çalışıyor. Özellikle Android işletim sisteminin sağladığı avantajlar sayesinde artık tablet bilgisayarlar normal bilgisayarları aratmamakta.

Android İşletim Sistemleri için Mesenger Programı

Android işletim sistemi çıktıktan sonra sağladığı avantajlardan dolayı hızla yayıldı ve birçok taşınabilir aygıta girmeyi başardı. Android işletim sistemi için geliştirilen yazılımlardan birisi de msn programı yani anlık sohbet, chat programı. Android işletim sistemi için geliştirilen messenger programları arasında iki tane msn programı ön plana çıkmakta. Bunlardan birisi Fring programı diğeri Nimbuzz programı. Bu iki program yaygın bir şekilde kullanılmakta.

Galaxy Tab için Msn programı – Fring indir download

Galaxy Tab için Messenger programı – Nimbuzz indir download

Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

8 Yorum

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.