Şarjı 15 Yıl Giden “Spare One” Cep Telefonu

0
Sponsorlu Bağlantılar

Kalem Pil İle 15 Yıl Çalışan Telefon

Doğrusunu söylemek gerekirse başlığa bakıp şaşırmamak elde değil. Cep telefonlarında en büyük sorunun şarj sorunu olması şarj süresi normalden daha uzun süren telefonların piyasaya çıkmasını sağlıyor.

Pil süresi uzun telefonlarda bazı uygulamaların kısıtlanması oldukça normal. Çünkü cihazın elektrik sarfiyatı en alt seviyeye çekilmesi gerekir. Madem uygulama olarak kısıtlama var bu türden bir cihaz kimlere hitaben üretilecek ?

Telefonun hedef kitlesi ise çok sık uzun seyahat edenler, uzun süre elektiriğe ulaşma imkanı olmayanlar kişiler olarak belirtiliyor.  Ayrıca şu bilgiyide verelim belirtilen süre cihazın bekleme süresi yani konuşma yapmadan şarjını koruma süresi. Eğer cihazla konuşma yapılırsa bir pille 10 saat konuşabilmek mümkün.

Spare One cep telefonu, acil durumlarda konumunuzu ve arayan kimliğini iletiyor. Yurt dışında 49,90 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak telefonun ülkemize gelip gelmeyeceği henüz belli değil. Gelirse de fiyatı muhtemelen en az iki katına çıkar.

Telefonun hedef kitlesi ise çok sık uzun seyahat edenler, uzun süre elektiriğe ulaşma imkanı olmayanlar kişiler olarak gözüküyor.

Şarjı 15 Yıl Giden “Spare One” Cep Telefonu
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.