Savaş Oyunu (FPS) – Killzone 3

3
Sponsorlu Bağlantılar

En Kanlı Savaş (FPS) Oyunlarından Birisi

Kısa sürede 1 milyonun üzeride satış yaparak rekor kıran Killzone oyununun 3. serisi olan Killzone 3 oyunu yine en kanlı savaş sahneleri ile karşımızda. Londra’da gerçekleştirilen PlayStation Experience adlı etkinlikte Killzone 3’ü Türkiye’ye gelmeden enine boyuna oynama fırsatımız oldu. Bir tam günü Killzone 3’e ayıran Sony, oyununa ne kadar güvendiğini gösteriyor. Bu oyun PlayStation 3 platformunu en iyi kullanan birkaç oyundan biri.

Bu oyun her yönüyle son derece etkileyici. Görsel açıdan keyifli anlar yaşatan oyun en profesyonel oyuncuları bile etkileyebilecek multiplayer özelliğine sahip. Ayrıca uzun süre aklınızdan çıkmayacak bir savaş ortamı sunmakta.

Politik Gerilimler ve İç Çatışmalar Devam Ediyor

Bundan önceki oyunda düşman Helghast isimli uzay Nazileri idi. Oyunun sonunda ise Visari’yi yakalamıştık. Bu oyunda ise daha çok politik gerilimler ve iç çatışmalara tanık olacağız. Oyunda aksiyon en üst düzeyde ama bu aksiyonun aralarında oyun ile ilgili bilgilendirici videolarda verilmekte. Böylece oyuncular savaşın arka planı hakkında bilgi sahibi olmaktalar.

Av Partisi Devam Ediyor

Oyunda ateş ederken o hissi gerçekmiş gibi yaşayacaksınız. Orman ve karlı bölgelerde yerine getirilen görevlerde oyun severleri oyunun içine çekiyor. Açık alanlarda yapılan dövüşlerde inanılmaz keyif verici. Önceki oyunda sadece dipçik ile vururken şimdi ise düşman arkasından sessizce gelip boğazını kesebiliyor, yüz yüze iken dövüşebiliyor, düşmanın gözlerini çıkarabiliyor ve kafasını duvara vurup parçalayabiliyoruz. Bu oyunu oynadıktan sonra diğer oyunlar çocuk oyunu gibi gelecektir.

Grafiksel anlamda 3 boyutlu görüntü kalitesi inanılmaz derecede muhteşem. Serinin diğer 2 oyunundan daha kaliteli görüntüleri eğer oynadıysanız sizlerde fark edeceksiniz. Oyuna Operation isminde yeni bir mod eklenmiş. Bu modda ekranda rastgele beliren noktaları korumanız veya ele geçirmeniz gerekiyor.

Üretici siteden indirin: Killzone 3 indir

Savaş Oyunu (FPS) – Killzone 3
5 (100%) 2 oy
Sponsorlu Bağlantılar

3 Yorum

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.