Sony Bravia ile İnternet ve Televizyon Aynı Anda

2
Sponsorlu Bağlantılar

Sony Bravia 2011 serisi ile internet ve TV Birarada

Las Vegas’ta düzenlenen CES 2011 fuarında Sony tarafından tanıtılan Bravia serisi televizyonla aynı zamanda internete de girilebiliyor. Herhangi bir bilgisayar gerektirmeden internete girip DailyMotion ve Youtube gibi video paylaşım sitelerinde videolarınızı izleyebilirsiniz. Ayrıca facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde de sayfalarınızı takip edebilirsiniz. 2011 model Bravia serisi televizyonların en önemli ve öne çıkan özelliği internet içeriğini kullanıcılara yansıtabilmesi.

Televizyondan Görüntülü Sohbet

Sony Bravia serisi televizyonlar internet desteği sunan modellerden. İnternet desteğine sahip olduğu için Skype üzerinden görüntülü sohbet etme imkanınız da var. Bunun yanı sıra ev eğlence sistemine de sahip. 3 boyutlu görüntü desteği de sahip bir model.

Sony Bravia ile İnternet ve Televizyon Aynı Anda
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum

  1. Sony bravia da Google uzerinden film izleme sitelerine girdiğim zaman seyredemiyorum. Ama youtubeden izleyebiliyorum. Google uzerinden izleyebilmem icin ne yapmamız gerekiyor. Günlerdir uğraşmama rağmen bir türlü olmadı. Eğer izlenebiliyorsa nasil? Yardımcı olursanız sevinirim. Simdiden çok tesekkurler.

  2. Bende aylardir ugrasiyorum ama henüz bi sonuca varamadim youtube kendine ait bir apps oldugu icin videolari destekliyor google internette sanirim flash player desteklemiyor,internetten online film destekleyen bir sayfa bulabilirsek cok güzel olacak

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.