Galaxy A5 (2017) Ekran Desen Kilidini Unuttum

Soru CevapCategory: MobilGalaxy A5 (2017) Ekran Desen Kilidini Unuttum
MUSTAFA sordu 5 ay önce

Bir saat ara ile desen kilidi soran Samsung A5 2017 telefona nasıl gmail hesabı sorar pozisyona getirebilirim? Şuan saat başı tahmini desen modeli deniyorum. Gmail hesabından telefonu çaldırıyorum ancak kilitli olduğu için yeni kilit girilmiyor. Ne kadar beklesem gmail bilgisi sorabilir? Saat başı desen deniyorum. Tekrardan Gmail bilgilerini istemesi için ne yapmalıyım?

Galaxy A5 (2017) Ekran Desen Kilidini Unuttum
5 (100%) 1 oy

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

1 Cevap
Göktürk Staff cevapladı 5 ay önce

Elimde bir Galaxy A5 2017 model yok ama şifremi unuttum bölümü olması gerekiyor. Oradan yapmanız gerekir.Eğer böyle bir bölüm yok ise size şunları aktarmak istiyorum.
Bu konuda yapabileceğiniz bir durum yok. Aynı durum bizzat benim başına Galaxy A5 2015 modelinde geldi. Garantisi devam ettiği halde teknik servis bunu garanti kapsamı dışında gördü ve (şu an için) 70 TL ücret aldı. Galiba Galaxy A5 2017 modelinde de aynı durum devam ediyor.
Android 5 ve üzeri işletim sistemli Galaxy (özellikle 2015) model telefonlarda tuşları kullanarak format attığınızda Gmail adresinizi doğru girseniz dahi kabul etmiyor ve mecburen telefonunuzu teknik servise göndermek zorunda kalıyorsunuz. Bu nedenle kesinlikle tuşları kullanarak format atmayın.
Durum böyle. Benim size tavsiyem hiçbirşey yapmadan telefonu teknik servise gösterin ve kilidi onlar açsın. Büyük ihtimalle de sizden para talep edecekler.

Cevap: Galaxy A5 (2017) Ekran Desen Kilidini Unuttum
5 (100%) 1 oy
Yunus ozcicek cevapladı 1 ay önce

Desen kilidiniz unutmaniz halinde samsung hesabınız varsa ordan kilidi komple kapatıp tekrar kilit oluşturabilirsiniz benim başıma geldi ben samsung hesabından kilidi devre dışı biraktim

Özkan cevapladı 1 ay önce

Samsung hesabına başka bir telefondan mı giriş yapabiliriz detaylı açıklama lütfen

Göktürk Staff cevapladı 1 ay önce

Yunus ozcicek arkadaşın bahsettiği yöntemi hiç denemedim. Eğer kendisi cevap verirse daha uygun olur. Çünkü bahsettiği Samsung hesabına hangi cihazdan girdiğini belirtmemiş.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Cevabınız

19 + 13 =