Sosyal Ağ Takip Etme Uygulaması – Seesmic

0
Sponsorlu Bağlantılar

Seesmic Sosyal Ağ Uygulaması

Sosyal ağlarda geçirilen zaman malum. Kimileri iş amaçlı,kimileri reklam amaçlı ve kimileride yeni arkadaşlıklar kurma amaçlı olarak bir çok sosyal ağı bir arada kullanmaya çalışır. En çok kullanılan sosyal ağlar olan Twitter, Facebook, Linkedin, Tumblr hesablarınızı tek tek kontrol etmek ve buralarda paylaşımlarda bulunmak amacıyla kullanmak yerine hepsini bir arada ,tek yerden kontrol etmek istemezmisiniz?

Doğrusu bu yazıyı okuyan çoğu kişinin buna hayır diyeceğini sanmam. O zaman size önereceğim web servisini kullanacaksınız demektir. Servisin ücretsiz olarak hizmet vermekte olduğunuda belirtelim.

seesmic, sosyal ağ, facebook

Servisin adı Seesmic,tarayınızın türüne bakılmaksızın çalışabilen bir servis. Bir sosyal medya takip servisi olduğunu belirttikten sonra diğer özelliklerine geçelim.

Programın Özellikleri

  • Twitter, Facebook, Linkedin, Tumblr ve Salesforce Chatter hesaplarınıza bağlayabilirsiniz.
  • Kısaltma servisine ait hesabınızı tanımlayarak bağladığınız sosyal ağlarda paylaşacağınız içeriği kısa URL yollayabilirsiniz.
  • 12 farklı dil seçeneği bulunmaktadır. Henüz Türkçe dahil değildir.
  • Masaüstü uyarı mekanizması bulunmaktadır. İsterseniz sesli uyarı sisteminide açabilirsiniz.
  • Siyah ve beyaz isimli iki farklı arayüzü bulunmaktadır.
  • Tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır. Firefox, Chrome, Opera, IE tarayıcılarınızdan giriş yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.
Sosyal Ağ Takip Etme Uygulaması – Seesmic
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.