Street Fighter X Tekken Geliyor!

0
Sponsorlu Bağlantılar

Street Fighter X Tekken

Eminim Street Fighter  oyunu ile karşılaşmayan oyunsever yoktur. Bu oyun zamanında çok büyük işler başardı ama şimdilerde yeniden gündemde. Nedeni oyuna yeni karakterler eklenip yeniden piyasaya çıkacak olması.

Gerçi Street Fighter X Tekken oyunu şimdilik pc ler için piyasada olmayacak ama oyunun playsatation 3, microsoft Xbox gibi oyun platformları için çıkacağını belirtelim.  Oyunda sadece yeni oyuncu seçme yeniliği olmayacak başka yeniliklerin olması da planlanıyor.

Örneğin oyunu oynayacakların oyundan daha fazla keyif alması amacıyla  Gem sistemide bulunacak . Yani oyun daha fazla kişiselleştirilebilme özelliğine kavuşacak. Ayrıca oyunu 25. yılına özel etkinliklerde yapılacak, çeşitli turnuvalar düzenlenip ödüller dağıtılacağıda söyleniyor.

Oyun Hakkında Bilinenler

  • Ryu, Kazuya, Nina, Chun-Li karakterleri şimdiden doğrulandı (diğer önemli karakterleri de göreceğiz tabi ki).
  • Xbox 360 ve PS3 platformları için geliştiriliyor (muhtemelen daha sonra PC).
  • Tekken ve Street Fighter’ın iki ayrı oyun olarak piyasaya sürülecek: Street Fighter X Tekken Capcom tarafından, Tekken X Street Fighter da Namco tarafından geliştiriliyor.
  • Görünüşe göre, her firma kendi dövüş mekaniklerini misafir dövüşçülere göre yeniden ayarlayacak.
  • İki oyunun da çıkış tarihi belli değil. Ama kısa süre içinde bu oyunları görme şansımız yok. (en az bir yıl diyorum ben).

Oyunun Videoları

Street Fighter X Tekken Geliyor!
2 (40%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.