Symbian (Nokia) İçin Canlı Sonuçlar – Mackolik Canli Sonuclar

2
Sponsorlu Bağlantılar

 Mackolik.com Nedir? Ne İşe Yarar?

Mackolik Canli Sonuclar uygulaması ile bütün dünya genelindeki farklı spor müsabakaları ile ilgili bilgileri, haberleri ve canlı sonuçları öğrenmeniz mümkün.

Uygulamanın neler sunduğu ve içerinin ne olduğuna söylemek gerekirse; canlı sonuçlar, iddaa, puan durumu, fikstür, haberler ve daha fazlası Mackolik Canli Sonuclar isimli uygulama ile telefonunuza geliyor.Artık bütün dünya Mackolik Canli Sonuclar uygulaması ile takip edebilirsiniz.

Mackolik Canli Sonuclar uygulaması ile Türkiye Süper Lig ve Avrupa liglerine ait maçları takip etmek mümkün. Diğer yandan aynı liglerin puan durumları ve önemli istatistikleri bu uygulama üzerinden görüntülenebiliyor. At yarışı sonuçlarının da kullanıcılara sunulduğu uygulama, spor dünyasına ait haberleri de aktarabiliyor.

Bu uygulama aynı zamanda spor mücadelelerini canlı olarak sunan televizyon programlarını listeliyor.Böylece hiçbir maçı kaçırmayacaksınız.

Uygulamayı indir: Mackolik Canli Sonuclar 

Symbian (Nokia) İçin Canlı Sonuçlar – Mackolik Canli Sonuclar
3 (60%) 3 oy
Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum

  1. Burada bizimle paylaştı, bu nedenle, iyi bir haber teşekkür ederim. Çünkü ben at yarışı büyük bir hayranıyım Kesinlikle benim Nokia telefon At yarışı uygulamaları indirmek olacaktır. Ayrıca benim socila ağda Mackolik applicaion paylaşacak.

  2. Güzel bir uygulama! Ben canlı haber izlemek için Nokia Asha telefonda kullanmıştır. Gerçekten Hızlı ve çok daha iyi uygulama. Ben sosyal ağ üzerinde bu uygulamayı paylaşacak. Teşekkür ederim!

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.