Symbian ve Android için Google Translate Uygulaması

0
Sponsorlu Bağlantılar

Google Translate Artık Cebinizde

internet devi Google’un hemen hemen tüm dilleri barındıran çeviri yazılımı olan google translate artık cep telefonlarında. Symbian ve android cep telefonları için mevcut olan bu yazılım büyük kolaylı sağlamakta.

Sponsorlu Bağlantılar

Android için Google Translate Programı

Google’ın 50’den fazla dil desteğine sahip çeviri hizmeti Google Translate, öğrenciler için de hayli gelişmiş bir sözlük aynı zamanda. Sesli çeviri desteği, dile özel telaffuzlar gibi faydalı özellikleri beraberinde getiren uygulama, sık kullanılan çeviri seçenekleri için de özel bir favori listesi oluşturma desteğine sahip.

Symbian için Google Translate Programı

symbian-ve-android-icin-google-translate-uygulamasi

Symbian platformunda çalışan Gtranslate, Google’ın Translate servisini kullanarak İngilizceden 37 farklı dile akıllı telefonunuzda çeviri yapmanıza olanak tanıyor. Cihazınızdaki tüm bağlantı birimlerini destekleyen yazılım çeviri esnasında sadece metin transferi üzerinden çalıştığı için çok küçük veri oranları transfer ediyor.

Bu sayede veri ücretli bir şebeke tarifesi kullanıyorsanız çok hesaplı bir şekilde tercüme işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca dilerseniz seçtiğiniz bağlantı noktasını ön belirli olarak atayabiliyorsunuz. Tüm kopyala, yapıştır işlemlerini destekleyebilen yazılım çevirdiğiniz yazıları kısa mesaj olarak istediğiniz bir numaraya yollamanıza da olanak tanıyor.

Python tabanlı çalışan uygulama Python 1.4.5 sürümü ile uyumlu. Bu nedenle maalesef dokunmatik ekran desteği sunamıyor. Uygulama tüm s60 3. sürüm cihazlarda sorunsuz olarak çalışıyor. Uygulamanın henüz ilk sürümü olmasına karşın oldukça başarılı. N82 ile test ettiğimiz uygulama yalnızca Python’un kurulu olduğu dizinde çalışabiliyor.

Android için Google Translate indir download

Symbian için Google Translate indir download

Symbian ve Android için Google Translate Uygulaması
1.75 (35%) 4 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.