Tegra 3 İşlemcili Fujitsu K-Touch Treasure V8 Akıllı Telefon Geliyor!

0
Sponsorlu Bağlantılar

Fujitsu’dan Akıllı Telefon

Akıllı olarak bilinen cep telefonlarına yeni bir model daha eklendi. Akıllı telefonlar bilgisayarların yazılım kullanma özelliği gibi çeşitli uygulamalar kullanmaya başlamaları önemli bir dönüm noktası oldu.

Yalnız uygulama kullanabilmeleri cihazlara ekstradan yük getirdi bu da işlem yapabilme yeteneklerinin daha fazla olmasını gerektirdi.

Nvidia, Tegra 3 işlemci kullanan akıllı telefonların bir listesini yayınladı.Listede geçtiğimiz günlerde tanıştığımız HTC One X, LG Optimus 4X HD, ZTE Era gibi akıllı telefonların yanısıra Fujitsu’nun henüz tanıtılmayan akıllı telefonu K-Touch Treasure V8 de yer alıyor

Bu durum piyasaya daha fazla işlemci gücüne sahip telefonların çıkmasını sağladı. Bir, iki derken şimdide Tegra 3 işlemciye sahip telefonlar çıkmaya başladı. Başlıkta adını verdiğimiz cihaz bu özellikte.

Cihaz Fujitsu firması tarafından üretilen bir model. Yalnız ürün hakkında henüz detaylı bilgi verilmediği için ürünün sahip olduğu diğer özellikleri buradan veremeyeceğiz. Aslında ürün K-Touch serisinden bir ürün olarak belirtiliyor.

Tegra 3 İşlemcili Fujitsu K-Touch Treasure V8 Akıllı Telefon Geliyor!
4 (80%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.