Tiny Flashlight + LED (El Feneri) Nasıl Kullanılır? (İnceleme)

0
Sponsorlu Bağlantılar

Bence her telefonda bulunması gereken bir uygulama diye düşünüyorum.Karanlıkta kalmak yada gece zifiri karanlıkta dışarı çıkma ihtiyacı duyabilirsiniz.

Tiny Flashlight + LED Nedir?

Tiny Flashlight + LED isimli uygulama bir çeşit el feneri uygulamasıdır.Hem ekran ışığı ile hemde telefonunuzun flash ışığı ile el feneri vazifesi görür.

Ne İşe Yarar?

Cep telefonunuzu el feneri olarak kullanmanızı sağlar.Karanlıkta kaldığınız zamanlarda yüksek ışık gücü ile büyük bir aydınlık sağlar.

Tiny Flashlight + LED Nasıl Kullanılır?

Öncelikle uygulamayı ücretsiz olarak buradan indiriniz; Tiny Flashlight + LED

Uygulamayı açtığınız zaman telefonuzun flash özelliği varsa telefonunuzun flash için kullanılan LED’ini aktif hale getirir.Eğer telefonunuzun flash özelliği yok ise bu defa ekran ışığı devreye girerek büyük bir aydınlık sağlamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamanın Uyarı Işığı, Polis Işığı, Renkli Flaş Işıkları, Mors Alfabesi ışıklandırma seçenekleri buluyor.Her ortama göre farklı bir ışıklandırma kullanabilirsiniz.Örneğin romantik bir ortamda iseniz ve ışık istemiyorsanız renkli ışıklar seçeneğine gelerek istediğiniz renkte ışık ayarlayabilirsiniz.

Uygulamanın ayarları kısmından varsayılan ışık seçeneğini de değiştirerek uygulama açılır açılmaz istediğiniz ışığın devreye girmesini sağlayabilirsiniz.Ses ve titreşim özelliklerini de aktif edebilirsiniz.

Tiny Flashlight + LED Video

Aşağıdaki vieoda uygulamanın nasıl kullanıldığını görebilirsiniz.

Tiny Flashlight + LED (El Feneri) Nasıl Kullanılır? (İnceleme)
4.4 (88%) 5 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.