Toshiba LX835 – Windows 8’li Hepsi Bir Arada PC

0
Sponsorlu Bağlantılar

Toshiba LX835 All-in-One PC

Toshiba, Windows 8’in 26 Ekimde satışa sunulması ile birlikte ilk Windows 8 yüklü hepsi bir arada bilgisayarını da piyasaya sunacak.Hepsi bir arada PC’ler artık etkileyici özelliklerinin yanı sıra dokunmatik ekran özellikleri ile de yeni bir çığır açacaklar.Toshiba LX835 modeli de Windows 8’li bu hepsi bir arada PC’lerden sadece bir tanesi.

Toshiba LX835 modelinin özelliklerine bakalım;

Toshiba LX835 Özellikleri

Özellikle multimedya meraklılarına hitap eden bir Windows 8’li hepsi bir arada PC… 23 inç’lik ekran Full HD çözünürlük sunabiliyor ve dokunmatik. Onkyo imzasını taşıyan dahili mikrofonlar, diğer hepsi bir arada PC’lere göre daha yüksek ses kalitesi vaat ediyor. İşlemci, yine Intel’in Ivy Bridge’i…

LX835, kapasitif çoklu dokunmatik ekrana, Intel Core işlemciye ve Nvidia’nın güçlü grafiklerine sahip. Sistem en çok sosyal ağlar ve video izleme amaçlı kullanılacak büyük ekranlı bir bilgisayara ihtiyacı olanlara hitap edecek.

LX835, Windows 8 yüklü olarak geliyor, elbette çoklu dokunmatik desteği ile birlikte. Tüm bileşenler ekrana gömülü, bu da tasarımı büyük ölçüde etkiliyor. Yanlarda bulunan USB 3.0 yuvaları ve arkada bulunan HDMI ve USB 2.0 yuvaları ise sisteme büyük işlevsellik katmış. Ayrıca bilgisayar kutusunda bulunan kablosuz klavye ve fare ile geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Onkyo marka ve SRS Premium Sound 3D özellikli hoparlörlere sahip bu hepsi bir arada bilgisayar, müzik dinlerken ya da video izlerken müthiş bir ses kalitesi sunuyor. Ayrıca internetteki kaynaklara göre de LX835′e TV kartı da eklenebilir. Kutudan çıkan klavye ise tam boyutlu ve sayısal tuşlara da sahip.

Toshiba LX835, Core i7 de dahil olmak üzere üçüncü nesil Intel Core işlemcilerden birine, 8GB’a kadar RAM’e ve 1TB’a kadar sabit disk sürücüsüne sahip olabilecek şekilde satın alınabilir. Toshiba programları da Windows 8′in Metro olarak da bilinen yeni arayüzüne entegre edilmiş biçimde geliyor.

Ürünün Windows 8 ile birlikte, 26 Kasım’da piyasaya sürüleceği düşünülüyor.

 

Toshiba LX835 – Windows 8’li Hepsi Bir Arada PC
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.