Tüm Cep Telefonları ve Bilgisayar için Not Defteri – Evernote

0
Sponsorlu Bağlantılar

Evernote Nedir?

Hem akıllı telefon hem tabletler hemde bilgisayarlar için geliştirilmiş bir not alma uygulamasıdır. Türkçe dil desteği sunan ve ücretsiz olarak yayınlanan bu uygulamayı mobil cihazlarınızın yanı sıra Windows ve Mac OS X işletim sistemli bilgisayarlar içinde yayınlanmakta.

Mobil ve PC için Not Defteri Uygulaması

İster normal yazı şeklinde isterseniz içeriğine resim ekleyerek notlar yazabileceğiz bir not defteri uygulaması. Özellikle öğrencilerin memnun kalacağı bir uygulama. Android, BlackBerry, iOS ve Windows Phone akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş ve aynı zamanda Windows ve Mac içinde yayınlanan faydalı bir uygulama. Uygulama hem Türkçe hemde ücretsizdir.

Mobil cihazınızda yada bilgisayarınızda aldığınız notları e-posta ile gönderebilir, hatırlatma kurabilir ve son güncelleme tarihini görebilirsiniz. Uygulamanın senkronizasyon özelliği de var. Yani bilgisayardan hesabınıza girerseniz mobil cihazınızdan aldığınız notları görebilir, silebilir ve düzenleyebilirsiniz. Aynı şey bilgisayardan mobil cihaz içinde geçerli.

İlk bakışta sıradan bir not defteri programı olarak görülen Evernote içerisinde barındırdığı diğer özellikleri ile de bu tezin ne kadar yanlış olduğunu kanıtlıyor. Program sayesinde dilediğiniz web sayfalarından alıntı yapabilecek, e posta adreslerini, telefon mesajlarını, e-posta içeriklerini, şifrelerinizi, adresleri, dokümanları kısacası sizin için önem taşıyan bütün önemli bilgilerinizi güven içerisinde saklayabileceksiniz.

Android için Evernote indir

BlackBerry için Evernote indir

iPhone, iPad ve iPod Touch için Evernote indir

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone için Evernote indir

Mac OS X için Evernote indir

Windows için Evernote indir

Web clipper için Evernote indir download

Tüm Cep Telefonları ve Bilgisayar için Not Defteri – Evernote
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.