Türkçe ve Ücretsiz En İyi Program Kaldırıcılar

0
Sponsorlu Bağlantılar

Kaldıramadığınız Yazılımları Temizleyin

En program kaldırma yazılımlarını sizler için bir araya getirdik. Bu program kaldırma yazılımlarının ortak özellikleri ise hem ücretsiz olmaları hemde Türkçe dil desteğine sahip olmalarıdır.Bilgisayarınızdan kaldırmakta güçlük çektiğiniz yada kaldıramadığınız programları bu üç yazılımlardan birisini kullanarak kaldırabilirsiniz.

Revo Uninstaller, IObit Uninstaller ve MyUninstaller isimli ücretsiz ve Türkçe program kaldırıcılar hemen indirin;

1.Revo Uninstaller

Bilgisayarınızda yüklü olan hatta “Program Ekle veya Kaldır” bölümünde bulamadığınız programları bile tamamen sisteminizden temizlemek ve kaldırmak için kullanabileceğiniz alternatif ve ücretsiz bir çözüm aracı.

Revo Uninstaller programını ücretsiz olarak hemen indirmek için tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

2.IObit Uninstaller

IObit Uninstaller bilgisayarınızdaki tüm programları keşfederek dilediklerinizi alt klasörleriyle beraber kaldırır.Hızlı ve kolay bir şekilde sisteminizden silmek istediğiniz programlara ait kayıtları ve klasörleri temizleyen bu yardımcı uygulama normal “Windows Program Ekle/Kaldır” bölümü gibi çalışır, fakat artı olarak programlara ait dosya ve klasör kalıntılarını ve “Kayıt Defteri” girdilerini temizleyip düzenler.

IObit Uninstaller programını ücretsiz olarak hemen indirmek için tıklayınız

3.MyUninstaller

Program Ekle/Kaldır menüsünden kaldıramadığınız yazılımları bu program ile bularak rahatlıkla kaldırabilirsiniz.Uygulamayı çalıştırdığınızda yüklü olan tüm uygulamaları, versiyonlarını, kaldırma komutlarını ve kurulum tarihini izleyebiliyor. Kurulum komutunu değiştirebiliyorsunuz.

MyUninstaller programını ücretsiz olarak hemen indirmek için tıklayınız… (Programın tükçe yamasını da aynı sayfadan indirin)

Türkçe ve Ücretsiz En İyi Program Kaldırıcılar
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.