Turkcell T70 Ekran Görüntüsü Alma

0
Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell T70 Ekran Görüntüsü Alma Yöntemleri

Turkcell T70 model telefonda ekran görüntüsünü almak oldukça basit bir işlem. Turkcell T70 telefonun ekran görüntüsünü almanın tek bir yolu var. O da tuş kombinasyonlarını kullanmak.

Turkcell T70 Tuş ile Ekran Görüntüsü Alma

Öncelikle Turkcell T70 telefonunuzda ekran görüntüsü almak istediğiniz ekranı açın. Sonrasında ise “Güç” tuşu ile ses kısma tuşuna aynı anda basın ve bir süre bekleyin. Böylece Turkcell T70 telefonunuzda ekran görüntüsü almış olursunuz.

Zaten ekran görüntüsü alındığı zaman fotoğraf çekerken çıkan sese benzer bir ses çıkacaktır ve ana ekranın üst kısmındaki bildirim bölümünde ekran görüntüsünü aldığınızı bildiren bir bildirim göreceksiniz.

Turkcell T70 Ekran Görüntüsü Nereye Kaydedilir?

Turkcell T70 model bir telefonda ekran görüntüsü her zaman Galeriye kaydedilir. Galeriye girdiğiniz zaman burada almış olduğunuz ekran görüntülerini görebilirsiniz.

Turkcell T70 Ekran Videosu Kaydetme

Turkcell T70 akıllı telefonda ekrandaki işlemlerin videosunu çekmek için ekstra bir uygulamaya ihtiyacınız var. Bunun için Google Play Store’a girip “ekran video kaydedici” veya “ekran videosu çekme” şeklinde aramalar yaparak ihtiyacınıza uygun uygulamayı indirin.

Turkcell T70 Ekran Görüntüsü Alma
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.