Ucuz Fiyatlı Android’li reedPAD4 tablet Fiyatı ve Özellikleri

0
Sponsorlu Bağlantılar

En popüler mobil cihazlar arasında yer alan tablet bilgisayarlar, bir çok insanın almak isteyip de ancak fiyatından dolayı geri adım attığı cihazlardır.Daha çok eğlenceye ve lükse kaçan bu harika cihazların uygun fiyatlıları aranmakta yada ikinci ellere yönelmekte.Ancak uygun fiyata sıfır Android tablet sahibi olmak mümkün.

İddialı ürünlerin ilklerini Türkiye’ye getirmesiyle tanığımız reeder, yeni ürünü reedPAD4, Türkiye’nin İLK DDR3 hızında hafıza, 1.5 Ghz işlemci ve 3G bağlantısına sahip 7 inç ekranlı tableti.

Simkartınızı takarak her yerde 3G ile internete bağlanabileceğiniz bu tablet bilgisayarın FHD teknolojisine sahip ekranı berrak ve gerçekçi bir görüntü sunuyor. 1.5 Ghz işlemcisi ile oldukça hızlı bir cihaz olan reedPAD4, Android 4.0 ICS işletim sistemi sayesinde onbinlerce uygulamaya ücretsiz erişim imkanı sağlıyor. 1 GB Ram ve 8 GB dahili belleği ile donanım ve yazılım anlamında gücünü kanıtlayan reedPAD4, ince ve zarif bir tasarıma sahip.

Yalnızca 390 gram ağırlığındaki reedPAD4 ile artık kendinizi hayatın akışına bırakabilirsiniz çünkü şimdi iş, sosyal ağlar, aileniz, arkadaşlarınız; kısacası her şey elinizin altında. Ekim ayının 2 .yarısından itibaren teknoloji marketlerde yerini alacak olan reedPAD4’ün fiyatı ise 349 TL’den başlayacak.

Ucuz Fiyatlı Android’li reedPAD4 tablet Fiyatı ve Özellikleri
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.