Vodafone Smart style 7 Ekran Görüntüsü Alma

0
Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Smart style 7 Ekran Görüntüsü Alma Yöntemleri

Vodafone Smart style 7 model telefonda ekran görüntüsünü almak oldukça basit bir işlem. Vodafone Smart style 7 telefonun ekran görüntüsünü almanın tek bir yolu var. O da tuş kombinasyonlarını kullanmak.

Vodafone Smart style 7 Tuş ile Ekran Görüntüsü Alma

Öncelikle Vodafone Smart style 7 telefonunuzda ekran görüntüsü almak istediğiniz ekranı açın. Sonrasında ise “Güç” tuşu ile ses kısma tuşuna aynı anda basın ve bir süre bekleyin. Böylece Vodafone Smart style 7 telefonunuzda ekran görüntüsü almış olursunuz.

Zaten ekran görüntüsü alındığı zaman fotoğraf çekerken çıkan sese benzer bir ses çıkacaktır ve ana ekranın üst kısmındaki bildirim bölümünde ekran görüntüsünü aldığınızı bildiren bir bildirim göreceksiniz.

Vodafone Smart style 7 Ekran Görüntüsü Nereye Kaydedilir?

Vodafone Smart style 7 model bir telefonda ekran görüntüsü her zaman Galeriye kaydedilir. Galeriye girdiğiniz zaman burada almış olduğunuz ekran görüntülerini görebilirsiniz.

Vodafone Smart style 7 Ekran Videosu Kaydetme

Vodafone Smart style 7 akıllı telefonda ekrandaki işlemlerin videosunu çekmek için ekstra bir uygulamaya ihtiyacınız var. Bunun için Google Play Store’a girip “ekran video kaydedici” veya “ekran videosu çekme” şeklinde aramalar yaparak ihtiyacınıza uygun uygulamayı indirin.

Vodafone Smart style 7 Ekran Görüntüsü Alma
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.