Web Tarayınızı Hız Manyağı Yapan Eklenti

1
Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcınız 4 Kat Hızlansın

Şu an için internete erişimi sağlamak için kullandığınız tarayıcı yazılımı dahada hızlandırmak istermisiniz soruna cevabınız şüphesiz evet olacak. Pki bu işlem için ne yapmalıyım derseniz yazımıza göz atın derim.

Son zamanlarda tüm tarayıcı yazılımlarında kullanılabilen bir eklenti mevcut. Kullandığınız tarayıcı ne olursa olsun fark etmiyor. Bir siteye girdiğinizde o site sizi bir reklam ağına bağlar ve reklam yapacakların sizi izlemesine imkan verir.  Bu şekilde tarayıcınız reklam verileriyle dolarak yavaşlayabiliyor. Hatta bu yavaşlamalar sıklaşarak canınızı sıkabiliyor.

Do Not Track Plus

Belirtilen eklenti işte bu özelliği kontrol edebilmenizi sağlayarak daha hızlı işlem yapabilmenize imkan veriyor. Gerçi bazı tarayıcılarda benzer işi yapabilen uygulamalar var diyeceksiniz. Zaten bu nedenle olsa gerek  bazı kesimler bu işlemin beklendiği kadar fayda veremeyebileceğini söylüyor ancak hemen şunu belirtelim, bu eklenti tarayıcınızın hızını 4 kat artırıyor.

Do Not Track Plus eklentisini denemek için, buradan indiriniz. Eklenti Chrome, Firefox, Internet Explorer ve Safari için desteklenmektedir.Opera için de çalışmalar devam ediyor.

Web Tarayınızı Hız Manyağı Yapan Eklenti
3.1 (62%) 10 oy
Sponsorlu Bağlantılar

1 YORUM

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.