Windows 7 Otomatik Güncelleştirmeleri Açma ve Kapatma

2
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 Otomatik Güncelleştirmeleri Nasıl Açıp Kapatabilirim?

Diğer Windows işletim sistemlerinde olduğu gibi Windows 7’de de otomatik gücelleştirmeler mevcut. Fakat eğer bu otomatik güncelleştirmerleri kapatmak istiyorsanız veya bir süreliğine kapatıp açmak istiyorsanız bunu yapabilirsiniz. Windows programının önemli güncelleştirmeleri kullanılabilir olduklarında yüklemesini sağlamak için, otomatik güncelleştirmeyi etkinleştirin. Önemli güncelleştirmeler, gelişmiş güvenlik ve güvenilirlik gibi önemli avantajlar sağlar. Windows programını, kritik olmayan sorunları giderebilecek ve bilgisayar kullanma deneyiminizi artırmanıza yardımcı olabilecek önerilen güncelleştirmeleri otomatik olarak yükleyecek biçimde de ayarlayabilirsiniz. İsteğe bağlı güncelleştirmeler ve Microsoft güncelleştirmeleri otomatik olarak karşıdan yüklenmez veya kurulmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

1. Windows Update’i açmak için Başlat düğmesini tıklatın. Arama kutusuna Update yazın ve sonuç listesinde Windows Update’i tıklatın.

2. Sol bölmede Ayarları değiştir’i tıklatın.

3. Önemli güncelleştirmeler altında, istediğiniz seçeneği tıklatın.

4. Önerilen güncelleştirmeler altında Önerilen güncelleştirmeleri, önemli güncelleştirmeleri aldığım gibi ver onay kutusunu işaretleyin, sonra Tamam’ı tıklatın. Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.

Bilgisayarınızdaki Güncelleştirmeleri Başkası Yönetsin

Ayrıca, Tüm kullanıcıların bu bilgisayarda güncelleştirme yüklemelerine izin ver onay kutusunu seçerek istediğiniz kimselerin güncelleştirme yüklemesine izin vermek isteyip istemediğinizi belirtebilirsiniz. Bu, yalnızca güncelleştirmeler ve el ile yüklenen yazılım için geçerlidir; otomatik güncelleştirmeler, kullanıcıya bakılmaksızın yüklenir.

Windows 7 Otomatik Güncelleştirmeleri Açma ve Kapatma
4.67 (93.33%) 3 oy
Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum

  1. ya şimdi benim pc oldukca iyi özelikleri yüksek nede düşük orta seviyede 2 gb 2 var sipu cora 2 çif çekirdek ve ekran kartım 1 gb ramlardan aldında 2 ye kadar çıka biliyor ama şöyle bi sorun var pcime windows7 yükledim ama yavaş xp kurdumda köpek gibi ama ben windows 7 kulanmak istiyorum sizce neden bukadar yavaş ?

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.