Ana Sayfa » Yazılım » Windows 7 Service Pack 1 Türkçe İndir

Windows 7 Service Pack 1 Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 İçin İlk Yama

Uzun süredir beklenen Windows 7 servis paketi olan Windows 7 Service Pack 1 paketi yayımlandı.Servis Pack 1 paketinin bir diğer sevindirici yanı ise Türkçe olmasıdır.Windows 7 için yayımlanan ilk güvenlik ve performans yaması olan Windows 7 Service Pack 1 paket hakkında detayları ve indirme linkini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Windows 7 SP1 hazır, İndirin!

Uzun zamandır beklenen ve Windows 7 için yayınlanacak ilk kapsamlı güncelleme paketi olan Service Pack 1 nihayet indirilmeye sunuldu. Bilindiği gibi yeni servis paketi çok önemli yenilikler içermiyor, sadece bugüne dek yayınlanmış güncelelmelere eklenen küçük hata düzeltmelerini içeriyor.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Service Pack 1’in ISO dosyasınıindirebilirsiniz. Daha sonra bu dosyayı, Nero gibi uygun bir DVD yazma yazılımıyla DVD’ye açın ve DVD’nizi hazırlayın. Artık servis paketini kurabilirsiniz. Dileyenler, DVD ile uğraşmadan, Deamon Tools gibi bir sanal sürücü yazılımı kullanmanız da mümkün.

Dosyayı indirmeden önce, seçim kutularından dili değiştirebileceğinizi de hatırlatalım… Ayrıca, kısa süre içerisinde, SP1’in Windows Update üzerinden de bilgisayarınıza ulaşacağını unutmayın…

Download: Windows 7 SP1 Final – Windows Server 2008 R2 SP1 Final

Windows 7 Service Pack 1 Türkçe İndir
2 (40%) 2 oy
Sponsorlu Bağlantılar


Etiketler:

Nasıl Buldular? : windows 7 sp1 türkçe dil paketi indir, windows 7 sp1 türkçe indir, sp1 windows 7, service pack 1 windows 7, windows 7 sp1 indir türkçe,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir