Windows 8 Pro İşletim Sistemli Surface Tablet Fiyatları

0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Pro Tabletlerin Fiyatları ve Çıkış Tarihleri

2013 Ocak ayı içerisinde piyasadaki yerini alacak olan Windows 8 Pro işletim sistemli Surface tabletlerin fiyatları da belli oldu.Microsoft tarafından iki farklı model seçeneği gelecek olan tabletlerden birisi 64 GB, diğeri ise 128 GB olacak.Windows 8 Pro işletim sistemli Surface tabletlerin fiyatları ise 64 GB’lık modelin 899$ ve 128 GB’lık modelinse 999$ olacağı açıklandı.

Her iki versiyonda Surface kalemiyle birlikte Palm Block teknolojisine sahip olacak. Bunun dışında satışa sunulacak olan modeller Touch Cover ve Type Cover kapaklarına sahip olmamasına rağmen, bu iki kapak içinde desteğe sahip olacak.

Microsoft Surface genel müdürü Panos Panay Surface ile ilgili “Surface RT ile karşılaştırdığımız zaman Windows 8 Pro işletim sistemine sahip yeni Surface’lar Intel’in yeni nesil Core i5 işlemcisine sahip olacak,10.6 inçlik ekranı ve geliştirilmiş grafik özellikleri sayesinde 1920×1080 çözünürlükteki HD videoları oynatabilecek.” açıklamasını yaptı.

Mini DisplayPort harici ekranlar üzerinde 2560×1440’a kadar çözünürlüğü desteklerken, yeni Surface‘lar üzerinde USB 3.0 portu da mevcut olacak.

14 milimetre kalınlığında ve 907 gram ağırlığında olan Windows 8 Pro işletim sistemine sahip yeni Surface’ları merakla bekliyoruz.

Windows 8 Pro İşletim Sistemli Surface Tablet Fiyatları
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.