Windows 8’e Özel Logitech Dokunmatik Touchpad

0
Sponsorlu Bağlantılar

Logitech’den Windows 8 İçin Touchpad

Çıkardığı bilgisayar aksesuarları ile bilgisayar kullanıcılarının en büyük yardımcısı haline gelen Logitech şimdi de Windows 8 için iş başında.Logitech son olarak Windows 8’e özel dokunmatik Touchpad geliştirdi.

Ayrıca bakınız: Windows 8’e Özel Logitech Dokunmatik Mouse’lar

Logitech’in geliştirdiği kablosuz ve dokunmatik Touchpad, Windows 8’in kontrolünü tamamen size bırakıyor.Şimdi Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650 modeline daha yakından bakalım;

Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650

Geniş ve ultra pürüzsüz dokunmatik cam yüzeye sahip Logitech WirelessRechargeable Touchpad T650, Windows 8’in yeni dokunmatik hareketlerini destekliyor ve farklı sayfalarda gezinirken pencereler arasındaki navigasyonu hızlandırıyor.

Touchpad T650, geniş dokunmatik cam yüzeyi üzerinde her noktada parmaklarınızın her hareketini algılar, böylece işaretleme, tıklama ve kaydırma fonksiyonlarını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, uygulamaları başlatmak ve yardımcı menüyü etkinleştirmek için yatay kaydırma yapabilir, iki parmağınızı yana doğru açarak fotoğrafları yakınlaştırabilir ve ‘Başlat’ ekranına hızla geri dönmenizi sağlayan üç parmakla tarama gibi Windows 8’in yeni dokunmatik hareketleriniTouchpad T650 sayesinde rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca, navigasyonun hızlı ve akıcı olması için duyarlı izleme yapmayı sağlayan gömülü bir sensör mevcuttur.

Fiyatı

Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650’ın satış fiyatının 79 Euro olarak açıklandı.Türkiye fiyatı henüz belli değil fakat ürünün Türkiye’de fiyatının 200 TL’ye yakın olacağını söyleyebiliriz.

Windows 8’e Özel Logitech Dokunmatik Touchpad
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.