Windows Phone 8′de Müzik, Fotoğraf ve Videoları Bilgisayara Taşıma ve Alma

0
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar İle Telefon Arasında Aktarım

Windows Phone 8 akıllı telefonunuzdaki müzikleri, fotoğrafları ve videoları bilgisayarınıza kaydetmek isteyebilirsiniz yada bilgisayarınızdaki fotoğraf, video ve müzikleri Windows Phone 8 telefonunuza almak isteyebilirsiniz. Şimdi bilgisayarınız ve telefonunuz arasındaki aktarım işini nasıl yapacağınıza göz atalım;

Bulutu kullanarak müzik, fotoğraf, video ve zil seslerinizi telefonunuzla bilgisayarınız arasında taşımanın çok çeşitli yolları vardır, ancak kimi zaman en hızlı yol en eskisidir; yani telefonunuzu bir uygulama kullanarak bilgisayarınıza bağlamak. Daha açık olmak gerekirse, bilgisayarınız için Windows Phone uygulaması. Telefonunuzda depolama alanınız kalmadıysa, bu uygulamalar neyi kaldırmanız gerektiğini bulmanızı da kolaylaştırır.

Kullanacağınız uygulama sahip olduğunuz bilgisayara ve ne yapmak istediğinize bağlıdır. Windows 7 veya Windows 8 kullanıyorsanız, yalnızca telefonunuzu bir kabloyla bilgisayarınıza bağlayın; bilgisayarınız doğru uygulamanın nasıl alınacağını size söyler. Windows Vista veya Windows XP kullanıyorsanız, öğeleri telefonunuzla bilgisayarınız arasında kopyalamak için Windows Gezgini’ni kullanmalısınız. Mac kullanıyorsanız, Uygulama mağazasına gidin ve Windows Phone uygulamasını arayın.

Bilmeniz Gerekenler

  • Telefonunuzu kilitlemek için parola kullanıyorsanız, bu uygulamaları ve Windows Gezgini’ni kullanabilmek üzere telefonunuzun kilidini açmanız gerekir.
  • Masaüstü için Windows Phone uygulaması (Beta sürümü) bazı pazarlarda sağlanmamaktadır.
  • Belgelerinizi telefonunuza almanın bir diğer kolay yolu da SkyDrive kullanmaktır. Daha fazla bilgi edinmek için, bkz. Belgeleri SkyDrive ile eşitleme.
  • Korunan (DRM) bazı medya dosyaları PC’niz ve Windows Phone’unuz arasında kopyalanamaz ve eşitlenemez.
Windows Phone 8′de Müzik, Fotoğraf ve Videoları Bilgisayara Taşıma ve Alma
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.