Windows Phone 8 ve Windows 8 İçin VLC Player Geliyor!

0
Sponsorlu Bağlantılar

VLC Player Windows 8 İçin Geliyor!

Dünyanın en popüler medya oynatıcı programlarının başında gelen VLC Player’ın Windows 8 ve Windows Phone 8 için gelip gelmeyeceği merak konusuydu.Açık kaynak kodlu bir yazılım olan VLC bilindiği üzere gönüllü ekipler tarafından geliştiriliyor. WP 8 ve Windows 8 için programın geliştirilmesi ise kaynak gerekiyordu. Windows 8 için VLC’nin hazırlanması için başlatılan kampanya hedefine ulaşmış oldu.

Windows 8’in eski adıyla Metro, yeni adıyla Modern arayüzü için bir uygulama geliştirmeyi planlayan VLC ekibi, işi profesyonel bir proje olarak başlatıp, kısa sürede bitirebilmek ve tam zamanlı olarak çalışabilmek amacıyla Kickstarter’da maddi kaynak arayışına girdi. Henüz zaman sınırının dolmasına birkaç gün varken, 40 bin sterlin olarak belirlenen hedef aşılarak, geliştirici ekibe ihtiyaç duydukları maddi kaynak sağlandı.

VLC için Windows 8’in yanı sıra, bir Windows Phone 8 uygulamasını da hazırlayacağını açıklayan geliştiriciler, hedeflenen paranın aşılmasıyla birlikte her iki sürüme de sürpriz eklemeler yapabilir.

Windows Phone 8 ve Windows 8 İçin VLC Player Geliyor!
4 (80%) 3 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.