Windows Phone İle Outlook Kişilerini ve Takvimlerini Eşitleme

0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İle Outlook’u Eşitlemenin Yolları

Microsoft Office Outlook kişilerinizi ve takvim bilgilerinizi Windows Phone’unuzla eşitlemenin iki yolu vardır. Sizin için uygun olan yöntem Microsoft Exchange ile Outlook kullanıp kullanmadığınıza göre değişir. (Exchange kuruluşların e-posta, takvim, yapılacaklar ve kişiler gibi hizmetleri sağlamak için kullandığı bir uygulamadır.)

Exchange ile Outlook kullanıyorsanız (bu genellikle iş yerinde Outlook kullanma durumunuzdur), kişi ve takvim eşitlemeyi ayarlamak basittir.

Exchange olmadan Outlook kullanıyorsanız (bu genellikle evde Outlook kullanma durumunuzdur), kişi ve takvim eşitlemeyi ayarlamak birkaç adım daha uzayabilir. Öncelikle,kişilerinizi bir Microsoft hesabıyla Outlook.com gibi bulut tabanlı bir e-posta hizmetine kaydetmeniz gerekir. Daha sonra, Microsoft hesabınızla telefonunuzda giriş yaparsanız, kişileriniz telefonunuzdaki adres defteri ile otomatik olarak eşitlenir (ve aynı zamanda bunlara Internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan da erişebilirsiniz). Şu şekilde yapabilirsiniz:

  1. Yoksa, (eskiden Windows Live ID olan) bir Microsoft hesabı oluşturun. Bunu yapmak için,Hesap oluştur‘a gidin.

  2. Bilgisayarınıza, Microsoft Office Outlook Hotmail Bağlayıcısı adlı ücretsiz bir araç yükleyin.

  3. Bilgisayarınızdaki Outlook’ta, Microsoft hesabınızı Outlook’a eklemek için Outlook Hotmail Bağlayıcısı’nı kullanın ve kişilerinizi ve takviminizi Outlook’tan Outlook.com’a kopyalayın.

Windows Phone İle Outlook Kişilerini ve Takvimlerini Eşitleme
3 (60%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.