Windows ve MAC İçin Yandex İnternet Tarayıcısı – Yandex Browser

0
Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Browser Çıktı!

Türkiye’de verdiği hizmeti her geçen gün biraz daha ileriye götüren Yandex, şimdide Türkiye’ye özel internet tarayıcısını çıkardı.Yandex Browser isimli bu internet tarayıcısı özellikleri ve kullanımı bakımından basitlik arayanlar için oldukça ideal.Yandex Browser aynı zamanda hızlı bir internet deneyimi de sunuyor.

Yandex Browser Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım)

Yandex Browser Neler Sunuyor?

  • Hızlı sayfa yükleme, sık kullanılan siteler ve sayfa görüntülemek için bolca alan. Turbo modu sayesinde sayfaları daha hızlı yükler.
  • Tüm sevdiğiniz siteler elinizin altında, onlara tek tıkla ulaşabilirsiniz. Görsel widgetler en güncel bilgileri gösterir: Hava durumu, trafik, sosyal paylaşım sitelerinden bildirimler.
  • Sitelerin adreslerini ve sorgularınızı doğrudan Akıllı adres satırına girin. İpuçlarının yardımıyla daha doğru ve hızlı sorgu yapabileceksiniz.
  • Yandex’in güvenlik sistemi web sitelerini denetler, ayrıca indirilen dosyalar, Kaspersky antivirüs kontrolünden geçer.
  • Yandex.Browser web sitelerinin çevirisini kolayca yapar. Aralarında İngilizce ve Almanca’nın da bulunduğu çeşitli dillerden çeviri yapılabilmektedir.
  • Yandex.Browser, favorilerinizi, görüntülenen sayfaların geçmişini ve diğer ayarlarınızı eski tarayıcınızdan aktarır.

Windows için indir: Yandex Browser

MAC için indir: Yandex Browser

Windows ve MAC İçin Yandex İnternet Tarayıcısı – Yandex Browser
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.