Xbox Music Nedir? SmartGlass Nedir?

0
Sponsorlu Bağlantılar

Sizin sorunuz:

Windows 8 ile birlikte Xbox Music diye bir şey gelecekmiş. Xbox Music nedir? Bu Xbox Music ne işe yarıyor acaba? He bide SmartGlass diye bir şey daha olacakmış. SmartGlass nedir peki? SmartGlass ne işe yarayacak?

Bizim cevabımız:

Xbox Music Nedir? Ne İşe Yarıyor?

Haziran ayında duyurulmuş olmasına rağmen Xbox Music konusunda hala detaylı bir bilgi gelmiş değil. Bu servisinPandora ve  Spotify karışımı bir servis olması bekleniyor, ücretsiz streaming müzik dinleme veya abonelik sistemi ileşarkı indirmeye imkan verecek. Ancak paketler ve fiyatlandırma konusunda hala bir bilgi yok. sistemin iTunes ile rekabet edip edemeyeceğini de bilmiyoruz.

SmartGlass Nedir? Ne İşe Yarıyor?

SmartGlass Windows 8 tabletler için geliştirilen bir uygulama. Bu uygulama ile kullanıcılar istedikleri içerikleri tabletlerinden Xbox 360’a gönderebilecekler. Ayrıca TV’de video veya filmizlerken ayrıntılı bilgileri tabletlerinde görüntülemek için de bu uygulamayı kullanacaklar. Her ne kadar kulağa hoş gelse de sistemin hangi video paylaşım servislerini nasıl desteklediği konusunda detaylar açıklanmış değil. Microsoft şu anda sadece HBO GO ve Halo 4 demolarında bu uygulamayı gösterdi ama daha fazla detay vermedi…

Xbox Music Nedir? SmartGlass Nedir?
1.8 (35%) 4 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.