Yandex Android Uygulama Marketi – Yandex.Store

0
Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye için de resmi hizmet vermeye başlayan Yandex şimdi de yeni bir hizmet ile karşımızda.Android’in yükselişine sessiz kalamayan Yandex, kendi uygulama marketini hayata geçirdi.Yandex.Store ismi ile Android uygulama marketini hayata geçiren Yandex.Store, hali hazırda 38 bin uygulama ile geliyor.

Yandex ücretli uygulamalar üzerinde yüzde 30 komisyon alacağını da duyurdu.Android için Yandex.Map, Yandex.Mail, Yandex.Shell, Yandex Disk, Yandex.Taxi, Metro ve Navigator gibi uygulamalarla ekosistem içerisinde etkili kullanıma sahip olmaya başlayan Yandex, kendi uygulama mağazasıyla beraber daha çok kullanıcıya ulaşmaya çalışacak.

Yandex.Store’un en önemli özelliklerinden biri de ödeme seçenekleri. Faturalı ya da ön ödemeli telefon hizmeti üzerinden satın alabildiğiniz gibi, elektronik para ve kredi kartı üzerinden de satın almaları geliştirebiliyorsunuz.

Çin’de erişimi olmayan Play Store’daki pek çok telefonda ön yüklü olarak gelecek olan Yandex.Store, anlaştığı geliştiricilerle beraber hızlı  bir büyüme sürecine girecek diyebiliriz.

Yandex Android Uygulama Marketi – Yandex.Store
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.