Yeni Skype Kullanıcı Rekoru

0
Sponsorlu Bağlantılar

Skype 32 Milyonu Gördü

Voip telefon denince akla ilk gelen isim olan Skype olmakta. Çünkü şirket birçok ilke imza attı. Voip kavramını biraz açıklayalım isterseniz. Voip internet üzerinden telefon görüşmelerinin  yapılmasını sağlayan bir sistem.

Bir süre önce Microsoft teknoloji şirketi Skype’yi satın almıştı. Satın alma işleminden sonra Skype’nin üye sayısında düşüş olacağı öngörülmüştü. Bu öngörüde bulunan kesimler Skype üye sayısında azalma yerine artış olunca  yanılgıya düştüklerini anladılar.

Yapılan bir açıklamaya göre geçtiğimiz günlerde aynı zamanda 32 milyon kullanıcının Skype kullanmış. Bu rakam bugüne kadar Skype kullanımında geçen en yüksek rakam. Buradan çıkarılacak sonuç açıkça şu  ; Microsoft çok başarılı bir iş yapmış sonuçtada böylesi bir rakama ulaşmış. Gerçekten çok karlı bir iş olmuş 😀 .

Bu rakam sadece bilgisayarların  değil mobil anlamdada büyük başarı sağlandığıı gösteriyor. Akıllı telefonlar ve tabletlerin popüler uygulamalarından olan Skype, mobil cihazlardan gelen bu destekle kendi rekorlarını kırmaya devam edecek gibi görünüyor.

Yeni Skype Kullanıcı Rekoru
3.5 (70%) 8 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.