Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Alacak LG Telefonlar Belli Oldu!

0
Sponsorlu Bağlantılar

LG’nin Jelly Bean Güncellemesi Alacak Modelleri

LG en sonunda Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi alacak modelleri hakkına bilgi verdi.LG kullanıcılarının merakla beklediği haber en sonunda ortaya çıktı LG’nin hangi modellerine Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi sunacağı da belli oldu.

LG’nin üst seviye denilebilecek modellerinin bile hala güncelleme almaması eleştirilirken yeni çıkan modellerinin Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini ne zaman alacağı ve nasıl bir performans sergileyeceği de merak konusu.

LGMWC 2012‘de duyurduğu Optimus VU, Optimus 4X HD gibi telefonlarına şimdilik güncelleme verip vermeyeceğini açıklamadı. Güncelleyecek olsa bile ilk güncelleme alacakların arasında bulunmuyorlar.

LG‘nin ve dünyanın en güçlü telefonlarından olan Optimus G, Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini Aralık ayı gibi alacağı açıklandı. Daha sonra2013‘ün ilk çeyreğinde LG’nin Optimus Vu II modeline Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi verecek.

Diğer modellerin LG Kore tarafından verilen listede olmaması dikkat çekici. Belki de diğer modellere Jelly Bean gelmeeycek ya da daha sonraki tarihlerde gelecek.

Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Alacak LG Telefonlar Belli Oldu!
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.