Android İçin Angry Birds Star Wars Son Sürüm

0
Sponsorlu Bağlantılar

Uzay Macerasına Katılın

Uzun zamandır merakla beklenen Rovio’nun yeni Angry Birds oyunu Star Wars yayımlandı.Hemde Android kullanıcıları için ücretsiz olarak yayımlandı.Bunun bir ayrıcalık olduğunu belirtmekte fayda var.Çünkü oyun iOS kullanıcıları için ücretli olarak yayımlandı.

Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Angry Birds Star Wars oyunundaki değişikliklerden bahsetmek istiyorum.Angry Birds Star Wars oyunu diğer Angry Birds serilerine nazaran kızgın kuşlar ile kötü domuzların macerasını konu edinmiyor.Bu oyunda aydınlık taraf ile karanlık tarafın mücadelesi söz konusu.Yani kızgın kuşların yerini aydınlık taraf alıyor, kötü domuzların yerini ise karanlık taraf alıyor.

Oyunun Videosu

Diğer Angry Birds oyunlarında farklı olarak saldırı yaptığımız silahlarda da birçok yenilik ve değişiklikler var.Oyunda karşımıza çıkan silahlar arasında lazer silahları ve ışın kılıçları gibi silahlar bulunuyor.

Şimdi oyunun indirme linkini vereyim hemen sonrasında oyunun incelemesini yaparak sizinle paylaşacağım.Beni takip etmeye devam edin.

Hemen indir: Angry Birds Star Wars

Android İçin Angry Birds Star Wars Son Sürüm
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.