Android İçin Bedava Fotoğraf Paylaşma Programı – Instagram

0
Sponsorlu Bağlantılar

Resimlerinizi Tüm Arkadaşlarınız Anında Görsün

Android işletim sistemli telefonlarınız ile çektiğiniz fotoğraflarınızı hızlı ve kolay bir şekilde anında paylaşabileceğiniz ücretsiz bir program. Sıradan bir fotoğraf paylaşma programı gibi görünüyor ama en etkin özelliği bu uygulamayı kullanan arkadaşlarınızla çektiğiniz resimleri anında arkadaşlarınız görebilecek.

Hızlı ve Kolay Paylaşım

Hızlı, ücretsiz ve eğlenceli bir fotoğraf paylaşma uygulaması olan ve ilk kez iOS’ta karşımıza çıkan Instagram artık Android de sevenleriyle buluştu. Programın içerisinde bulunan çeşitli filtreleme efektlerinden birini seçerek muhteşem fotoğraflar yaratabilir ve bu fotoğrafları arkadaşlarınız, aileniz ve sevdiklerinizle çok kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Instagram kullanarak aynı zamanda Instagram kullanan diğer arkadaşlarımınızın eklediği fotoğrafları görebilir, takip edebilir ve kendimize bir yayın akışı oluşturabiliriz. Her gün dünyanın dört bir yanındaki yaratıcı insanların paylaştığı resimleri görmeniz de mümkün.

Instagram Genel Özellikleri

Ücretsiz özelleştirilebilir resim efektleri ve çerçeveleri, Çektiğiniz fotoğraf üzerinden seçkin efeklerle nitelikli sonuçlar ortaya çıkarabilme imkanı, Facebook, Twitter ve Foursquare üzerinden paylaşım yapabilme. (Yakında Flickr içinde eklenecek), Paylaşıma açtığınız fotoğrafınız üzerine arkadaşlarınızın görüş bildirebilmesi, beğendiklerini size iletebilmeleri, Android 2.2 ve üzeri sürümlerde çalışır. OpenGL ES 2 desteği gereklidir, Ön ve arka kamera desteği vardır.

Instagram indir

Instagram İndir Alternatif Link

Instagram Resimlerini Bilgisayara İndirme Programı indir

Android İçin Bedava Fotoğraf Paylaşma Programı – Instagram
4 (80%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.