Android İçin En İyi Sağlık ve Form Koruma Uygulamaları İndir

0
Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefonlarda Sağlıkla İlgili Herşey Mevcut

Android sistemli telefonlarınızda sağlık sorunları, sağlık haberleri, egzersiz çeşitleri, yemek tarifleri gibi birçok uygulama vardır. Peki bu uygulamalar arasında en kullanışlısı ve indirmeye değer en iyi uygulamalar hangileri? İşte o uygulamaları sizler için bir arada topladık. Android Sistemli telefonlarda bulunan en iyi 10 sağlık ve form koruma uygulamalarını sizlere getirdik.

En İyi Sağlık ve Form (Fitness) Uygulamaları

Kardiyograf

Kalp atışlarınızın hızını ölçtükten sonra kaydedebileceğiniz bu uygulama ile kalp ritmlerinizi ölçmek için akıllı telefonunuzun ya da tabletinizin kamerasını kullanmalısınız.

Calorie Counter by FatSecret

Yediğiniz gıdalar için tüm Kalori ve Besin Değerleri bulmak için basit bir araçtır.Kalori Sayacı, sadece yemek yemek için beslenme ile ilgili bilgi bulmak değil, egzersiz ve kilo kolayca takip etmek için de gerekli bir uygulama.

Android İçin Kalori Ölçme Uygulaması İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Instant Heart Rate

Android İçin Instant Heart Rate Açıklaması Telefonunuzun bir kalp hızı monitörü dönüşür. Hızlı ve doğru.Mobile Premier Ödüllerinde  Health & Fitness uygulaması endüstri uzmanlarından oluşan jüriye göre  2011′in en iyi uygulaması seçildi.

MyFitnessPal

MyFitnessPal, Android için en iyi kalori sayacı ile kolayca kilo verin! MyFitnessPal, Android için kalori sayacı kullanarak hızlı ve kolay kilo verebilirsiniz. Herhangi bir Android kalori sayacı en büyük gıda veritabanı, ve şaşırtıcı bir fast-food ve egzersiz girişi ile sizlere yardımcı olacak.

Android İçin Kalori Sayacı Uygulaması İndir

Diğer En İyi 5 Sağlık ve Form Koruma Uygulaması İndir

Android İçin En İyi Sağlık ve Form Koruma Uygulamaları İndir
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.