Android İçin En İyi Ücretsiz Balon Patlatma Oyunları

0
Sponsorlu Bağlantılar

Android kullanıcılarının severek oynadıkları ve bağımlılık yapıcı oyunları arasında balon patlatma oyunları da yer alıyor.Benimde oynayıp bağımlılık yaptığı oyunlardan birisi de bu balon patlatma oyunlarından birisydi.En sonunda kızıp oyunu telefondan silmiştim:)

Şimdi sizlere Google Play Store’un en çok indirilen  ve en sevilen balon patlatma oyunlarından 5 tanesini vereceğim.Oyunların hepsi ücretsiz olarak indirilebiliyor.Aşağıda oyunları kısaca açıklayıp indirme linklerini de veriyorum.Şimdiden iyi oyunlar diliyorum;

1.Shoot Bubble Deluxe

Puzzle moduve acrade modu özellikleri ile Market’in en çok indirilen balon patlatma oyunu.Sizde çok severek ve eğlenerek oynayacaksınız.

Hemen indir

Shoot Bubble Deluxe Oyunu Nasıl Oynanır? (İnceleme)

2.Bubble Mania

Bubble Mania her bir mobil kullanıcı tarafında oynanaması gereken son derece bağımlılık yapan bir oyun diyebilirim.Kabarcıkları patlatın ve stresinizi atın.

Hemen indir

3.Bubble Shooter Deluxe

Çok güzel bir oynanuışa sahip kabarcık patlatma oyunlarından birisi de bu oyundur.Oldukça eğlenceli ve güzel grafikleri bulunan bu oyunda ücretsizdir.

Hemen indir

4.Marble Saga

Mermer Saga basit ama gerçekten bağımlılık yapıcı bir oyun.En yüksek puanı almak için daha fazla kombinasyonları ve zincirler yapmaya çalışın.

Sponsorlu Bağlantılar

Hemen indir

5.BubbleBubble Burst

Bubble Bubble Burst eğlenceli ve şaşırtıcı balon patlatma oyunudur.Şimdi 1500’den fazla düzey içeriyor.Ücretsiz olarak indirin ve stresinizi atın.

Hemen indir

Android İçin En İyi Ücretsiz Balon Patlatma Oyunları
4.5 (90%) 2 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.