Android İçin En İyi Ücretsiz Zeka ve Bulmaca Oyunları İndir

0
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin En İyi 10 Ücretsiz Zeka ve Beceri Oyunu

Android Sistemin en güzel 10 tane zeka ve bulmaca oyunlarını sizler için bir araya getirdik. İstediğiniz oyunu indirerek dilediğiniz oyundan oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunların hepsi son derece sürükleyici ve zevklidir. Grafik ve efektlerle öne çıkan oyunlarla çok keyifli dakikalar geçireceksiniz.

Bubble Blast 2

Android İçin Bubble Blast 2 Oyunu Açıklaması Bubble Blast 2, onları ortadan kaldırmak için bir zincir reaksiyonu tetiklemek için kabarcıkları patlaması zor olan bir puzzle oyunu. Oyun çok gerçekçi ve efektleri grafikleri son derece canlıdır. Oynarken dikkat edin kendinizi kaptırmayın zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Oyun sürükleyiciliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Android İçin Bubble Blast 2 Oyunu İndir

Words With Friends Classic

Android İçin Words With Friends Free Oyunu Açıklaması Arkadaşlarınla Ücretsiz kelime oyunu oyna! Kelimeler Android olarak kullanılabilir. Android, iPhone ve iPad cihazlarıyla edindiğin arkadaşlarınla Words With Friends Free oyununu oynayabilirsin. Kelime oyununa bayılacaksınız. Birbirinden gizemli, anlamlı ve zor kelimelerle oynayacağınız bu oyundan çok zevk alacaksınız.

Android Words With Friends Classic İndir

Alchemy

Android İçin Alchemy Oyunu Açıklaması Alchemy oyununda sadece dört temel element var: Ateş, Su, Toprak ve Hava. 200′den fazla yeni elemanlar almak için elementleri ve  onların ürünlerini birleştirin. Elementlerden çıkan ürünlerle değişik değişik karışımlar yaparak Yaşam, Bira, Vampirler, Gökdelenler ve çok daha fazlasını oluşturabilirsiniz . Oynarken canınız sıklmadan zamanın nasıl geçtiğinin farkında bile olmayacaksınız.

Android İçin Alchemy İndir

Android İçin Diğer En İyi 5 Zeka ve Bulmaca Oyunu

X Construction Lite

Sponsorlu Bağlantılar

Mahjong

Wordfeud

Backgammon

Chess for Android

Android İçin En İyi Ücretsiz Zeka ve Bulmaca Oyunları İndir
4.8 (95%) 16 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.