Android İçin Telefonunu Hızlandıran ve Optimize Etme Uygulaması

0
Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı Telefonları Hızlandırma ve Optimize Etme Uygulaması

Telefonunun yavaşlığından ve hız probleminde şikayetçi olanlar için güzel bir uygulama tanıtacağım.Uygulamanın adı One Touch Optimize. Uygulamanın ismini Türkçe’ye çevirmek gerekirse “Tek Dokunuşla Optimize” anlamı çıkıyor.Şimdi gelin tek dokunuşla telefonumuzu hızlandırıp ve optimize edeceğimiz uygulamayı tanıyalım.

One Touch Optimize  isimli uygulama bana göre telefonlarda bulunması gereken bir uygulamadır.Uygulama ile telefonunuzun önbellek verilerini temizlemekle kalmıyor aynı zamanda sistem optimizasyonu sağlayorsunuz. Böylece telefonunuz hızlanmış oluyor ve daha stabil çalışıyor.

One Touch Optimize

Telefonunuzdan tam verim almak için ve yüksek performans da kullanabilmek için uygulamayı dönem dönem dönem çalıştırarak telefonunuzu optimize etmelisiniz. Aklıma gelmez unuturum diyenler için telefonun otomatik optimize seçeneği de bulunuyor. Uygulamanın ayarlar menüsünde yer alan “Automatic clear” seçeneğini etkinleştirerek belirli zamanlarda telefonun otomatik otimize işlemini gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.

Uygulamanın en güzel yanlarından birisi de Türkçe arayüze sahip olmasıdır.Böylece uygulamayı kullanmak da oldukça kolay oluyor.

One Touch Optimize (1)

Uygulamayı indirin: One Touch Optimize

Android İçin Telefonunu Hızlandıran ve Optimize Etme Uygulaması
3 (60.83%) 24 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.