Android İçin Yüz Tanıma İle Telefon Kilitleme – Visidon AppLock

0
Sponsorlu Bağlantılar

Yüz Tanıma Şifrelemesi

Visidon AppLock isimli uygulama bir çeşit yüz tanıma sistemi ile şifreleme uygulamasıdır. Android telefonunuzda bulunan bütün uygulamaları yada bir kaç uygulamayı şifreleyen ücretsiz bir uygulamadır.Android telefonunuzun güvenliğii bu uygulama ile sağlayabilirsiniz.

Android telefonunuzun Galeri, SMS, telefon ayarları ve telefonunuzdaki bütün uygulamaları yüz tanıma yöntemi ile şifreleyebiliyorsunuz.Böylece istemediğiniz kişilerin özel bilgilerinizi kurcalamasını da önlemiş oluyorsunuz.

Visidon AppLock 1

Tek yapmanız gereken uygulamayı yükledikten sonra yüzünüzü tanıtmaktır.Yüzünüzü tarattıktan sonra uygulamanın Apps bölümünde kilitlemek istediğiniz uygulamaları kilitliyorsunuz. Artık bu uygulamalara giriş yaptığınızda kamera açılacak ve yüzünüzü tarayacak.Eşleşme doğru ise uygulama açılacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamanın Videosu

“Alternative lock” bölümünden alternatif bir şifre de belirleyin. Yüzünüz tanınmayacak durumda olduğu zamanlarda işinize yarayacaktır. 🙂

Visidon AppLock uygulamasını yüklemeden önce bilmeniz gerekenler arasında Android 2.3 ve üzeri sürümlerde çalıştığını, 3.4 MB dosya boyutuna sahip olduğunu ve Google Play üzerinde 4.2 puan aldığını belirtelim.

Uygulamanın nasıl kullanıldığını daha önceki yazımızda anlatmıştık: Visidon AppLock İnceleme

Android İçin Yüz Tanıma İle Telefon Kilitleme – Visidon AppLock
3.4 (67.5%) 8 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.