Başlat Menüsü Olan Samsung Windows 8 Laptoplar Geliyor!

0
Sponsorlu Bağlantılar

Başlat Menüsü Windows 8 Dizüstü Bilgisayarlarda

Bilindiği üzere Windows 8 ile birlikte başlat menüsü de tarih oluyor.Ancak Samsung başlat menüsü ihtiyacını yada alışkanlığını kullanıcılarına sunmaya devam edecek.Samsung’un satışa sunduğu yeni işletim sistemli yani Windows 8 işletim sistemli laptoplarda başlat menüsü olacak.Samsung Windows 8 laptoplarına elstra bir uygulama ile başlat menüsünü getiriyor.

İlk olarak Windows 8’li cihazlarla sunulması beklenen Quick Starter uygulaması (eski adıyla S Launcher), bu ürünler piyasaya sürüldükten sonra ücretsiz bir indirme olarak da hizmete açılacak. Samsung, Quick Starter ile değişime hazır olmayan kullanıcıların işini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Bilindiği gibi Windows 8’in masaüstü modunda bir başlat menüsü bulunmuyor ve başlat menüsünün yerini “Metro” ekranı alıyor.

Samsung, Quick Starter’ı S Manager yazılım paketinin bir parçası olarak sunacak. S Manager, Samsung’un Windows 8 makineleri için son sürücüleri ve yazılımları içeriyor.

Windows 8 için Başlat menüsü sunan birçok üçüncü parti üretici olacak gibi görünüyor. Samsung ise bu hamlesiyle HP, Dell ve Sony gibi rakiplerine karşı avantaj elde etmek istiyor.

Başlat Menüsü Olan Samsung Windows 8 Laptoplar Geliyor!
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.