Ana Sayfa » Yazılım » Bilgisayarı Özelleştirme Programı – WinBubble

Bilgisayarı Özelleştirme Programı – WinBubble

Sponsorlu Bağlantılar

WinBubble Bilgisayar Özelleştirme Programı

Windows işletim sisteminizi artık daha da kişiselleştirebilirsiniz. WinBubble programı sayesinde bilgisayarınızı kendinize göre özelleştirebilirsiniz. yani bu ufak yazılım sayesinde bilgisayarınızın kullanımı artık çok daha kolay. WinBubble güncel versiyon Sistem kategorisinde oldukça popüler programlardan biridir. Windows Vista’ yı kolayca kişileştirin  WinBubble ile 7 kategori de onlarca özelliği sadece 2 tıklama ile değiştirebilirsiniz  Konu içinde programın bazı özelliklerini tanıyalım.

Notebook ve PC Sistem bilgisi penceresine Destel bilgisi ve Logo ekleyin.Genel sekmesinde sağ tuş ve Masaüstüne çeşitli özellikler kazandırabilirsiniz.Specific sekmesinde görsel öğelerinin kişileştirildiği bölüm daha önce anlattığım Vista Ekran koruyucularını kişileştirin konusu Specific bölümünden çok rahatlıkla yapılabiliyorBizim için önemli bir özellik Windows Vista Derecelendirme ( WEI Score ) yi Specific sekmesin de Hacking WEI Score ile değişiklikleri yapıp Launch WinSAT Aurora ile aktifleştiriyoruz.

Yasal indirme linki: WinBubble indir download

Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar


Etiketler:

Nasıl Buldular? : bilgisayarı özelleştirme, bilgisayar özelleştirme, bilgisayarımı özelleştirmek istiyorum, bilgisayar özelleştirme programları, zelletir,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir