Bütün Tweetler Nasıl İndirilir?

0
Sponsorlu Bağlantılar

Tweet Arşivleme Özelliği Geldi!

Bütün tweetlerinizi bilgisayarınıza indirmek ister misiniz? O zaman Twitter’ın bu yeni tweet arşivleme özelliğini çok seveceksiniz. Daha önceden böyle bir özelliği geleceğini duyuran Twitter, özelliği aktif etti ve tweetleri bilgisayara indirip arşivlemenize imkan tanıdı.

Şuan itibari ile sınırlı sayıda kullanıcıya sunulan bu özellik önümüzdeki günlerde bütün kullanıcılara sunulacak. Bu özelliği sayesinde şimdiye kadar Twitter’da yazmış olduğunuz bütün tweetları bilgisayarınıza bir arşiv dosyası şeklinde indirebiliyorsunuz.

Tweetları Bilgisayara Nasıl İndireceksiniz?

Arşiv özelliği test aşamasını tamamlayıp, size sunulduğunda, tek yapmanız gereken Ayarlar sayfasına girip, alt kısımdaki “Tweet Arşiviniz” (Your Tweet Archive) bölümüne tıklamak olacak. Ardından, arşiviniz hazır olduğunda bir e-posta ile indirme linki tarafınıza iletilecek. Bu linke tıklayarak ZIP formatındaki dosyayı indirmeniz mümkün olacak.

Klasörde HTML formunda tweetlerinizin yer aldığı dosyayı çıkararak, geçmişten bugüne yazdığınız her şeyi takvim görünümünde okumanız mümkün olacak.

Özelliğin genel kullanıma ne zaman açılacağı henüz belirtilmezken, bu test aşamasının hızla tamamlanmasını umuyoruz.

Bütün Tweetler Nasıl İndirilir?
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.