Çocuklar için Toys R Us Tabeo Tablet Özellikleri ve Fiyatı

0
Sponsorlu Bağlantılar

Toys R Us’dan çocuk tableti

Tablet dünyasında yaşanan gelişmeler ve her geçen gün daha da gelişmiş tablet bilgisayarların çıkıyor olması her tercihe göre bir tablet piyasada olmasını sağladı.Oyun için, iş için, eğlence için derken şimdi de çocuklar için Android işletim sistemli tablet bilgisayar üretildi.

Oyuncak dünyasının lider firmalarından birisi olan Toys R Us’da çocuklara özel geliştirdiği tableti tanıttı.

Tabeo tablet özellikleri

Tabeo isimli tablet 1GHz hızında çalışan tek çekirdekli ARM Cortex A8 işlemci ve 1GB sistem belleğine sahip. 7inç boyutunda 800 x 480p çözünürlüğünde TFT LCD ekrana sahip olan tablet 4GB dahili hafızanın yanı sıra microSD kart desteği de sunmakta. Android 4.0 ICS ile çalışan tablet HDMI portu, USB 2.0 ve ön kamera özelliklerini de barındırıyor.

Tabeo önceden yüklenmiş bir çok oyun, uygulama ve kitaba sahip. Bunun yanında yine çocuklarla için eğlenceli ve faydalı 6 bin uygulama Tabeo Store adlı uygulama mağazasında bir araya getirilmiş. Wi-Fi bağlantısına olanak sağlayan tablet Ekim ayı içerisinde ilk olarak Amerika’da Toys R Us mağazalarında raflarda yerini alacak. 150$ fiyatında olan tabletin diğer ülkelerde ne zaman satışa sunulacağı noktasında net bir bilgi yok.

Çocuk gelişimi için faydalı olduğuna inandığım bu tabletin suya, toza ve şoka karşı dayanıklı olmasını beklerdim. Malum çocuklar noktasında en önemli sıkıntıların başında bunlar geliyor.

Çocuklar için Toys R Us Tabeo Tablet Özellikleri ve Fiyatı
1.5 (30%) 4 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.