Çoklu Performans Ölçen Araç – Peacekeeper

0
Sponsorlu Bağlantılar

Peacekeeper İle Herşeyi Test Edin

Performans ölçmek için türlü türlü yazılımlar bulunmakta. Akıllı bir cihaz kullanıyorsanız cihazın pil durumunu ölçmek için ayrı, çeşitli yönlerdeki performansı için ayrı yazılım kullanmanız gerekir.

Peacekeeper adlı yazılım ile artık bilgisayarınızın performansı için ayrı cep telefonunuzun pil seviyesi için ayrı yazılım kullanmaya son. Çünkü bu yazılım hepsini yapabilecek kadar becerikli.

Web tarayıcı yoluyla çalıştığı için kullandığınız cihazların farklı modellerde olması sonucu  etkilemiyor. Peacekeeper’a yeni eklenen bir özellik ise pil ömrü testi de yapıyor. Pil ömrü testi, piliniz bitene dek Peacekeeper’ı çalıştırıyor ve cihazınızın pilinin ne kadar dayanabildiğini ölçüyor.

Pil testini çalıştırmak için ana sayfada alt tarafa kaydırın ve “Run battery test” bağlantısını bulun. Bu bağlantıya tıkladığınızda pil testini başlatmanıza yarayacak bir kutucuk açılacaktır. Burada size 4 karakterden oluşan bir kod verilecektir. Bu kodu saklayın, zira test sonuçlarını elde etmek için bu kodu kullanacaksınız.

Ayrıca diyelimki yazılımla test yapmak istediniz. Yazılım çalıştırıp test tamamlandığında farklı testlerden bir araya getirilen bir puan karşınıza çıkıyor. İstenilen test sonuçlarını ayrıntılı inceleyebilmeniz mümkün.

Test yapmak için tıklayınız

Çoklu Performans Ölçen Araç – Peacekeeper
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.