EA Sokak Futbolu Simülasyon Oyunu – FIFA Street Demo

0
Sponsorlu Bağlantılar

FIFA Street Demo Çıktı!

Sıkı oyuncular yada sadece boş zamanlarında oyun oynamayı bir uğraş olarak görmeyenlerdenseniz EA firmasının ürettiği oyunları biliyorsunuz demektir. EA firması ürettiği spor oyunlarında büyük başarılara imza atmış bir firma. Son günlerde yeniden bu firma ile ilgili haberler gündemden düşmüyor. Son olarak çıkardığı sokak futbolu simülasyonu ile adından çokça söz ettiren firma oyunun demosunu yayınladı.

FIFA Street demosunun PlayStation®3 bilgisayareğlence sistemi için PLAYSTATION STOREXbox 360® video oyun veeğlence sistemi için Xbox Live Marketplace üzerinden sunulduğunu duyurdu.

Oyunda normal futbol oyunlarına oranla daha fazla kişiselleştirebilme mümkün.Oyunda sokak futbolu için belirlenen 50 farklı seçenek mevcut. Her karakter farklı top sürüş tekniklerine ve hareketlerine  sahip.Ayrıca bu alanda devrim yaratan sokak topu kontrol sistemi oyuna ayrı bir hava katıyor.

Futbol severlerin çok fazla ilgisini çekeceğini söylemek için kahin olmaya gerek yok. Oyuncuların demo sürümde yarattığı karakterler kısa süre sonra piyasada olcak olan tam sürümde kullanılabilecek. Yani nede olsa demodur deyip geçmeyin.

EA Sokak Futbolu Simülasyon Oyunu – FIFA Street Demo
4.8 (95.9%) 78 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.